درباره ما

درباره ما

دکتر میثم شکری ساز در سال 1365 هجری شمسی در اصفهان چشم به جهان گشود. ایشان دارای مدرک دکتری کارآفرینی از دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان هستند و تا کنون کسب و کارهای موفق زیادی را گسترش داده اند. به دلیل تلاش های بی وقفه ای که ایشان در حوزه کارآفرینی داشته اند، تا به حال 2 بار به عنوان کارآفرین برتر انتخاب شده اند و تندیس کارآفرینی را دریافت نموده اند. میثم شکری ساز کارآفرینی را از نگاه خاصی تحلیل و بررسی می کند و به همین علت توانسته است به خوبی در این عرصه بدرخشد.

میثم شکری ساز

سوابق ارزشمند دکتر شکری ساز

با نگاهی به روند زندگی دکتر شکری ساز متوجه می شویم که مسیر موفقیتی که ایشان طی کرده اند به سادگی به دست نیامده است و اتفاقی نیست. با توجه به سابقه تحصیلاتی ارزشمند و گرانبها و نیز تجربیاتی که در مسیر کارآفرینی داشته اند دست یافتن به این سطح از موفقیت در زندگی شخصی و اجتماعی دور از تصور نیست. یکی از ویژگی های شخصیتی ایشان این است که همیشه دغدغه اشتغال آفرینی و کار جوانان داشته اند. ایشان همواره سعی نموده اند که در کنار علم آموزی برای شرایط کار و رفاه جوانان نیز اقداماتی را انجام دهند.

این ویژگی شخصیتی ایشان سبب شده است که در طول سالیان دراز از ایشان در حوزه های مختلف تقدیر به عمل بیاید. به عنوان مثال ایشان در سال 96 عنوان مدیر برتر فناوری اطلاعات را کسب نمودند. همچنین در 3 سال پیاپی (سال های 96 و 97 و 98) تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان را از وزارت صمت دریافت نمودند.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای
دکمه بازگشت به بالا